| Girly97 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Am primit 10 euro de la panelul DataDiggers pentru sondajele completate dar de data asta spre deosebire de data trecuta cand am primit recompensa direct in contul bancar acum am primit-o in contul PayPal. Se pare ca banii sunt in euro si nu am posibilitatea sa ii schimb in lei romanesti. Asta inseamna ca sunt banii blocati acolo? Am adaugat conturile mele bancare in lei si euro dar trebuie sa astept o confirmare. Exista o solutie ca sa primesc bani romanesti si sa ii scot din contul PayPal?

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Trebuie sa confirmi acel cont. Trebuie sa astept vreo 5 zile lucratoare, dupa sa te duci la banca si sa ceri un extras de cont cu ultimele tranzactii. O sa vezi ca PayPal ti-a trimis o suma extrem de mica(0.01 lei). Acolo ai si un mesaj cu un cod pe care trebuie sa il bagi pe site. Dupa poti sa scoti banii.

| Girly97 explică (pentru Alfred0703):

Am reusit pana la urma. happy