| CdeMetal a întrebat:

Am niste aparate auditive cumparate cu 6000 lei acum un an, sunt aproape nefolosite, oare as putea scoate jumatate din pretul lor daca le vand?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Acele aparate auditive sunt programabile, practic se pot adapta oricarei audiograme, deci ai sanse mari sa se gaseasca client la ei in conditii rezonabile.

Mergi inapoi la firma de la care le-ai cumparat (sau similare) si negociaza cu ei.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Pune anunt pe olx vezi cat primesti si daca e cazul ajustezi pretul