| RoCkKiD a întrebat:

Am o întrebare cu privire la creditele bancare. As dori sa îmi iau unul pentru investiții imobiliare și nu știu la ce ar trebui sa fiu atent când compar ofertele de la diferite bănci. In plus as fi recunoscător daca cineva îmi poate descrie procesul ca sa îmi fac un mic plan de acțiune.

Nu în ultimul rând dacă cineva a luat un credit recent sau cunoaște băncile cu cele mai bune oferte ar fi ideal,

Multumesc.

1 răspuns:
| FruttiFresh300 a răspuns:

La dobânda pe care o ai de plătit. Trebuie să fie cât mai mică.