| MadRaven a întrebat:

Am o întrebare legată de declarația privind impozitul pe venit. Am intrat pe site la anaf, am completat chestionarul și l-am trimis. Acum pur și simplu plătesc suma stabilită prin chestionar sau ar trebui să primesc un email de la ei unde să-mi precizeze cât am de plătit?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa astepti decizia de impunere si o sa platesti cat scrie in aceasta.

| MadRaven explică (pentru Ioandelasal):

Mulțumesc!
Nu aveți idee cam în cât timp ar trebui să o primesc? Pe 25 martie am depus chestionarul.

| Ioandelasal a răspuns (pentru MadRaven):

N-am de unde sti cand o sa primesti decizia, in orice caz o s-o primesti pana pe la sfarsitul lunii mai.

3 răspunsuri:
| ALEXICAmarketing a răspuns:

Anaf 0314039160