| DrecsanRazvan a întrebat:

Am o intrebare, poate suna stupid dar e o curiozitate personala, cu ce imprimante se printeaza acele pliante/lozuri/cum doriti sa le numiti, pe care le poti razui. Va multumesc de raspuns. Promit funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Andrei7600 a răspuns:

Cu o imprimanta din categoria HP. Imprimanta HP este cea mai buna fiindca ea are mai multe setari si poate printa si color si alb-negru.Eu asta ti-as sugera. Imi dai fundita? happy

| DrecsanRazvan explică (pentru Andrei7600):

Imprimanta color am si eu, am nevoie sa stiu ce imprimante sunt acelea care printeaza pe 2 straturi si unul sa poata fi indepartat.