| Geaninapink99 a întrebat:

Vreau sa virez niste bani in țară si nu pot decat de 2 ori pentru suma asta (odata intr-o zi si cealalta sumă in cealalta zi). Cand vor ajunge in țară se pot scoate toti odată? Si se pot scoate cu buletinul expirat?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu zici prin ce virezi banii.
Cu buletinul expirat insa nu ii scoti de nicăieri

| Raducons a răspuns:

In mod normal ar trebui sa se poata dar depinde ce suma si daca e buletinul expirat, nu ar trebui sa conteze pentru ca cnp este identic. Daca e un milion de euro nu se poate in aceeasi zi dar 5000 e posibil

| Geaninapink99 explică (pentru Raducons):

Aa okk.mersi

| Geaninapink99 explică (pentru Raducons):

Buuun
Mersii frumos!

| Alexandrionelu a răspuns:

La prima întrebare răspunsul este da, la a doua este nu. Încearcă sa trimiți pe numele altei persoane, care nu are buletinul expirat.