| StefStefStef a întrebat:

Am o pagina de facebook si vreau sa stiu cum o vand...multuemsc

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti un cumparator bati palma cu el si ai vandut-o!

| StefStefStef explică (pentru anonim_4396):

Pai da am gasit dar nu stiu cum sa ii dau paginastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cum sa o vinzi? poate sa faca oricine in mai putin de 2minute gratis!

| StefStefStef explică (pentru anonim_4396):

Da poate sa isi faca oricine, dar o reclama costa foarte mult, asa ce naiba faci cu 12 like.uri pe paginastraight face, mai intereseaza-te

| ClauCS99 a răspuns:

Bine acum mi se pare cam haios dar ce pagina ai tu de facebook paginile nu se vand mi se pare cam aberant si nu inteleg daca poate cineva sa dea bani pe asa ceva, fara suparare.

| Danyelytha a răspuns:

Pai daca ai gasit il bagi la prieteni pe facebook si il pui admin(manager)pe pagina apoi te sterge pe tine de la admini si gata

| Georgex12 a răspuns:

Ce prostii vorbiti voi ca nu se da bani pe asa ceva. Daca nu aveti habar, mai bine nu vorbiti. Pune anunturi pe forumuri sau pe site-uri specializate ( daca exista asa ceva ) conform careia tu vinzi o pagina cu N like-uri.

| Xd_Norbii_1996 a răspuns:

O cumpar eu!

| StefStefStef explică (pentru Xd_Norbii_1996):

Are 600 de like uri cat oferi daca fac in jur de 800?

| Xd_Norbii_1996 a răspuns (pentru StefStefStef):

Iti dau o pagina cu 775 de likes.

| otilia1999 a răspuns:

Nu ai cum sa vinzi o pagina de facebook.doar daca gasesti pe cineva care o vrea, ii ceri bani pe ea si gata.dar nu cred ca iti va da.