| ElaIliesi a întrebat:

Am o prietena care cauta spatii de inchiriat in Timisoara, in oras, 50 mp, pentru o firma cu 2-3 angajati. Recomandati anumite birouri de inchiriat in Timisoara?

Răspuns Câştigător
| AdrianBoboc a răspuns:

Da, stau si pe TPU pentru a intra in contact cu clientii potriviti. Aici puteti gasi exact ce aveti nevoie: https://spatii-de-inchiriat.ro/birouri/
O zi frumoasa va doresc!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3duc3lm Vezi in ce zona sunt si care-i mai convenabil! Crezi ca oamenii de afaceri stau pe TPU sa te ajute?

| Salontanul a răspuns (pentru AdrianBoboc):

Multumesc dar nu-mi trebuie mie! N-ai citit?

| AdrianBoboc a răspuns (pentru Salontanul):

Tie ti-am răspuns pentru afirmația făcută de tine și anume: "Crezi ca oamenii de afaceri stau pe TPU sa te ajute?" iar cu aceasta ocazie am și pus linkul unde se pot găsi birouri. Weekend fain.

| AdrianBoboc a răspuns (pentru Salontanul):

Da, stau si pe TPU pentru a intra in contact cu clientii potriviti. Aici puteti gasi exact ce aveti nevoie: https://spatii-de-inchiriat.ro/birouri/
O zi frumoasa va doresc!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca prietena ta vrea sa gaseasca chilipir nu chirie de 500 de euro, dar asa ceva nu există, chiriile sunt mari deoarece toate sau scumpit si se vor mai scumpii incepînd de anul viitor adica de la 1 ianuarie.