| LucaDan a întrebat:

Am o problema am card la unicredit si azi cand am incercat sa scot o suma de bani de la un bancomat BRD mi-a retinut cardul ca cica-i expirat. Dar eu din cate-mi aduca aminte nu expira acum nu ma asteptam la asta. Ce e de facut, trebuie sa vorbesc la BRD sau cu cei de la Unicredit?

2 răspunsuri:
| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu cei de la BRD! Daca tu stii ca mai avea termen de valabilitate.

| LucaDan explică:

Sau se poate sa fie o greseala cu mesajul pe care l-am primit pe ecranul bancomatului cum ca mi-a expirat cardul?