| guardian05 a întrebat:

Am o problema. Pana acum 2 zile intram pe net pe mobil (Nokia 5800 xpressmusic) prin wi-fi dar acum nu mai pot. Si nu stiu cum sa il setez. Am intrat in setari dar nu imi apare setari WLAN. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Whaaaaa a răspuns:

Intra in setari-wi-fi si iti selectezi numele retelei tale wireless.Cauti pe spatele modemului codul de securitate si il introduci in telefon.GATA!

| guardian05 explică (pentru Whaaaaa):

Stiu ca trebuie sa intru acolo dar nu imi mai apare la setari chestia cu wi-fi