| Jica_Vlad_2000 a întrebat:

Am priceput ca pot schimba monede (euro in lei) la banc. Pot sa schimb banii dacă nu am vârsta de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Elelei a răspuns:

Casa de schimb valutar a Bancii, schimba monede. Dar iti va lua comision. Daca nu ai multe, nu merita. Intreaba prima data cat primesti.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai C.I. (deci peste 14 ani), da.

| numesiprenume0 a răspuns:

Da, poti. Ai nevoie doar de buletin.

| Aliveralovera123 a răspuns:

Salut, daca vrei sa faci si tu bani folosind telefonul mobil Android sau IOS doar uitandu-te la videoclipuri si jucandu-te niste jocuri, este foarte simplu
1. Intra pe acest link http://bit.ly/39eXD4N creaza-ti un cont si vei primi automat 1 euro pe care ii si poti retrage instant
2. Uita-te la videoclipuri si vei fi platit pentru asta
3. Joaca-te joculetele din aplicatie si vei fi platit pentru asta
4. Retrage banii prin paypal sau alta metoda