| CinevadinBucuresti a întrebat:

Am primit 2 coduri paysafecard de cate 10 euro fiecare, problema e ca persoana e din Germania si nu imi functioneaza codurile deoarece e dintr-o tara diferita. Ce pot face? Vreo idee?;(

5 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Pui pe cineva din tara respectiva sa activeze codurile pe contul tau..sau prin team viewer ca sa nu-ti stie contul alta solutie nu stiu.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Schimbăţi ip-ul. Pune-ţi un ip de Germania.

| CinevadinBucuresti explică (pentru Mihai_Miţă_1999):

Nu merge. Tara pe care e facut contul ramane Romania si nu merge sa fie schimbata. Atata m-a dus si pe mine capu' xD.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns (pentru CinevadinBucuresti):

Eu mi-am dat cu presupusul. Nu ştiu că n-am umblat niciodată cu coduri din altă ţară. big grin

| neamtzzu a răspuns:

Da-mi mie un cod si iti spun eu ce sa faci cu ele