| StefanDrg a întrebat:

Am primit o bancnota de 100 dolari cadou. In drum spre munca grabit, i-am schimbat la un o banca BRD. Inainte sa imi schimbe bancnota, mi-a dat 3 hartii sa-mi scriu datele si sa semnez daca sunt de acord sau nu. Era ceva cu prelucrare date sau ceva, nu am citit ca eram grabit. Doar am scris datele si semnat si am dat ca nu sunt de acord. Imi e frica sa nu fi semnat ceva rau pentru mine. Cine stie despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Nu ai facut nimic rau, ba din contra, e vorba de datele tale personale dacă ești de acord să fie folosite de ei. reclama chestii te suna cu tot felul de oferte asigurari, mai bine nu.

| StefanDrg explică (pentru ShamelessQboy):

Mersi. Am inteles acum

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand schimbi banii la banca lucrurile sunt oficiale nu ca la schimbul valutar din colt. Normal ca te a pus sa semnezi ceva. Nu iti ia banca averea

| valentinatvd a răspuns:

Nu e nimic rau, e doar o formalitate