| Adesim a întrebat:

Am primit un card Cetelem și nu sunt foarte lămurită în legătură cu el. Am mers la Flanco că de acolo l-am primit și nu mi s-a spus prea multe, că e de cumpărături dar alte detalii nu știu. Ce capcane au? Sunt profitabile?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cardul nu ti la dat banca? Intrucît Cetelem este bancă, daca ti la dat Flanco, atunci este card cadou cu care poti cumpăra electrocasnice si electronice de la ei si pe baza cardului ai o reducere, dar daca ai nelamuriri mergi la Flanco si intreaba la biroul de informatii. Succes.

| Wr3nch a răspuns:

Profitabile? Niciun card de credit nu e profitabil lol. Ai oferte mai bune la rate fata de planul obisnuit si cam atat.

| Adesim explică (pentru Wr3nch):

Întrebam și eu că nu știu cu ce se mănâncă. Voiam puțină documentare.

| Panamax a răspuns:

Daca vezi pe strada o publicitate Cetelem este bine sa traversezi si sa mergi pe partea cealalta.
https://www.conso.ro/vocea-clientului/banca/cetelem