| Alin15022000 a întrebat:

Am rugămintea sa imi comunicati ce inseamna

Va atragem atentia sa respectati Regulamentul General de Protectia Datelor nr. 2016/679

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incepand cu 25 mai va intra in vigoare o noua lege europeana de protectie a datelor, cunoscuta si sub numele de GDPR. In concluzie toate site urile care manipuleaza date cu caracter personal trebui sa isi informeaza utilizatorii de modificarile pe care le fac pentru a respecta aceste legi

| Alin15022000 explică (pentru suntserios):

Fi mai clar te rog, explica-mi ca atare

| suntserios a răspuns (pentru Alin15022000):

Ti am explicat destul de clar ce presupune gdpr. In ce context ai nevoie, numai tu stii

| PaulIulian a răspuns:

Salut. Poti sa citesti aici: http://www.dataprotection.ro/servlet/ViewDocument?id=1262 :) Zi fain!