| anonim_4396 a întrebat:

Am scos azi suma maxima care se poate retrage-4000 de lei de la un bancomat brd, stiti cumva daca maine mai pot scoate iar bani?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti scoate, in fiecare zi poti scoate limita maxima, pana epuizezi contul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o limita maxima pe zi si una pe saptamana, nu mai stiu. Am vazut la Raiffeisen era 3000 pe zi si 5000 la 2 saptamani. Evident ei trebuie sa alimenteze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, suma asta poti scoate zilnic. Daca ai nevoie de o suma mai mare poti suna la banca si iti pot aproba ca sa scoti o suma mai mare dar numai 1/6 luni.

| Gabryel85 a răspuns:

Da, sigur că în ziua următoare poți scoate iar până la limita maximă.