| mariaaaq a întrebat:

Am și eu o mica "dilema", (exemplu decât) sa zicem ca vreau sa pornesc o afacere de cărți, cum adaugi acel cod de bare, adică cine se ocupa și ce ar trebui sa fac ca să îl am pe cărți (sper ca se înțelege la ce ma refer)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Il faci pe net ( http://bit.ly/35fhgI1 ), il copiezi in Word si-l scoti la imprimanta. Folosesti "Simbologie" ISBN 10/13.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca raspunsurile astea, aiurea, iti pot bloca contul sau chiar sterge! Atentie!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate cartile au cod de bare pe ele din tipografie