| anonim_4396 a întrebat:

Am strans 644 lei in balanta mea la superbet si maine vreau sa-i retrag, dar intrebarea mea este de unde pot scoate bani daca agentiile sunt inchise?

Trebuie sa astept sa se deschida agentiile, voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Banii iti pot intra direct in contul bancar, sau in contul de paypal, daca l-ai legat de contul superbit.

| Nemessys a răspuns:

Nu se pot trimite pe card sau intr-un cont de paypal?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți retrage cu IBAN-ul (contul bancar) sau pe cardul de credit. Agențiile fiind închise, nu poți să-i retragi la ghișeu.

Nu poți să-i scoți prin PayPal sau PaysafeCard, Skrill etc. pentru că ANAF ține evidența prin intermediul băncilor.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Se pot scoate pe card. si eu am scos in timpul carantinei pe card de pe superbet

| Xenoverse1 a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Eu nu am niciun card, dar pot ridica bani de la agenție cand se deschide?

| AnonimMareMareMare a răspuns (pentru Xenoverse1):

Asta nu știu sigur. Probabil că da, daca ai vârstă legală