| Navigator69 a întrebat:

Am trimis de pe cardul brd pe cel revolut suma de 1000 de lei. Banii nu mai apar pe aplicația brd, dar nici pe revolut nu i-am primit. Ce este de făcut?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa astepti.

| mihai69 a răspuns:

Să ai răbdare și să nu mai întrebi d "N" ori același lucru.
Transferul durează câteva zile.

| Sn4k3 a răspuns:

Astepti. Eventual te asiguri si ca nu ai gresit ibanul.

| UserRo10 a răspuns:

Sper ca banii i-ai tras din aplicatia de Revolut prin serviciul gratuit. Nu ai facut transfer bancar din BRD (in cazul asta in 2 zile intra si platesti dobanda)

| Okrutne a răspuns:

Sa aștepti și dacă nu apar în câteva zile sa vorbești cu cei de la support, iar ei o sa te pună sa descarci factura tranzacției.