| cyclops01 a întrebat:

Am un card bancar(Banca Transilvania) atasat la 2 conturi: unul in ron iar celalalt in euro si am facut o retragere de pe un cosino online prin carte de credit, nu transfer bancar prin care as fi putut transfera direct pe unul din conturi(n-am facut-o deoarece sunt inca la inceput si n-am vrut sa fac vreo greseala ). In acest caz in care cont intra?
retragerea a fost facuta in euro (nu stiu daca asta ii ofera o posibilitate mai insemnata contului euro)

1 răspuns:
| nick09 a răspuns:

Daca suma primita este in euro banca ar trebui sa ii vireze in contul de euro.