| monikatrusca a întrebat:

Am un card de credit Carrefour BRD Finance, cum as putea sa vizualizez extrasul de cont online? Eu am BRD NET, dar cardul este BRD Finance IFN.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu poti! --- BRD Finance IFN este o institutie financiara NEBANCARA iar BRD-ul este o institutie financiara BANCARA.A nu se confunda una cu cealalta chiar daca au denumire aprox. asemanatoare! --- probabil ca acel BRD-net este pentru banca BRD.

Pana la finele anului trecut, BRD Finance IFN obisnuia sa trimita extrasele prin posta--- pentru acest an, nu stiu caci eu am incheiat-o cu ei.

| monikatrusca explică (pentru alessia5158):

Da, stiam ca nu este acelasi lucru BRD cu BRD Finance, am si scris, dar am crezut ca poate au si ei un fel de net unde poti sa vizualizezi oricand ce tranzactii ai facut, asa ei trimit odata pe luna si depinde de posta cam la 45 de zile primesti extrasul. Oricum multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: