| Mario871u a întrebat:

Am un cont de Instagram bussines.
Am observat ca nu pot fac promovari deoarece cand dau sa bag cardul, ma duce la o pagina neexistenta. Am incercat asta cu mai multe carduri.
Imi scrie sus "cont blocat- nu am reusit sa procesam plata. Achita suma scadentă, pentru a rula din nou reclame"(dau click pe plateste acum imi verifica cardul si nimic.)
Ca si cum as fi dator cu o suma de bani pe care nu o pot plati. Le-am trimis si un ticket, dar nimic.
Stie cineva ce se intampla si ce pot face? Multumesc frumos

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Un cont de business cere sa fii major (peste 18 ani) si sa ai dovezi ca ai companie inregistrata legal, ori tu ai 15 ani si nu exista acea companie, deci legal nu poti detine un cont de business.