| Mdl_Madalin'u_1996 a întrebat:

Am un cont paypal comfirmat cu card visa junior...intrebarea mea este: bani ce ii am in contul paypal ii pot scoate de pe card la un bancomat?

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Da iti poti scoate dar inainte intri in contul tau paypal si transferi bani pe card, in general transferul dureaza 2 zile.

| alexmarton a răspuns:

Lo, nu stii
widraw money

| Mdl_Madalin'u_1996 explică:

Cum ii transfer pe card? am visa junior am cardul atasat la paypal comfirmat tot!

| vTDevelopment a răspuns:

Chiar si o zi dureaza daca i faci in ziua de luni. Tranferi bani si ii ridici cu cardul la bancomat! ai grija la ce bancomat sa nu aiba vreo pisicuta ceva si sa dai vina pe paypall dupa aiahappy