| costelus972 a întrebat:

Am un cont paypal si e conectat la contul bancar dar balanta e pe - desi bani din contul bancar s-au livrat in timp ce pe paypal arata cu - ma poate lamuri cineva repet bani din contul bancar au fost luati de catre paypal dar in paypal arata cu -

Răspuns Câştigător
| costelus972 explică:

Intra in contul de paypal, la sectiunea de "activitate" si vezi tranzactia respectiva. Fa click pe ea si vezi ca-ti arata cat s-a ridicat din contul bancar, incluzand fee-urile de transfer ale paypalului.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa ne intelegem:
Erau bani in paypal inainte de a face cumparatura si plata din:
- scosi din contul tau bancar
- ori erau depusi in cont de cineva, ori de la vanzarea unor produse
Ce incerc sa aflu este: daca Paypalul ti-a verificat acest cont bancar si daca a scos bani din el direct sau din alte surse (vanzari, ori depuneri de la altii).

| costelus972 explică (pentru Violleta2022):

Direct din contul bancar