| Xw3R a întrebat:

Am un prieten cu care am inceput u proiect. Un website ce plateste. Gen adf.ly, bit.ly. Cu ce site-uri pot face parteneriat? Gen reclame care sa apara pe website. Ei primesc o mica promovare, noi primim cativa centi, un dolar. Rog seriozitate!

8 răspunsuri:
| Xw3R explică:

Eu nu am venit sa ajut, am venit să fiu ajutat. Faptul ca iţi faci reclamă aici, e de prost gust.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns (pentru Xw3R):

Mai esti si nesimtit laughing Daca ajuti la randul tau esti ajutat! C'è sa zic, spor la nimic laughing

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns (pentru Xw3R):

Nu imi apare comm. Pacat... Acum trebuie sa iti mai scriu o data! "Esti nesimtit". Vrei ajutor dar tu pe altii sa nu ii ajuti "! laughing sper sa te ajute doar oameni ca tine, care nu ajuta au doar nevoie de ajutor laughing

| NoBullshitDude a răspuns (pentru Cristiana_Acojocaritei_1993):

Xw3R a intrebat foarte clar cu ce site-uri poate forma un parteneriat.
Nu ne-a cerut sa-i facem noi reclama, prin urmare esti total pe langa.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns (pentru NoBullshitDude):

Poate il ajutam pe privat... Dar chiar si asa, tu de c'è te bagi in seama? ajutal laughing

| Xw3R explică (pentru Cristiana_Acojocaritei_1993):

Eşti penibil/ă. Chiar eşti pe lângă. Eu te ajut doar dacă ai o întrebare, o nelămurire. Dar doar dacă este legat de platforma asta. Vrei să faci un ban pe acel site? Du-te pe skype, Facebook şi alte reţele de socializare! Ar trebui să-ţi dau şi report. Dar o să zic doar că eşti irelevant.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns (pentru Xw3R):

Irrelevant A. Imi place sa cred ca sunt o doamna happy Si, din partea mea, poti sa dai. O zi frumoasa si tie.

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns (pentru NoBullshitDude):

Cine a spus ceva despre reclama?! Cred ca tu esti pe langa SUBIECT happy