| Berk25G a întrebat:

Am vrut sa cumpar o aplicatie de pe Google Play si mi-a refuzat cardul... am incercat si cu un alt card si mi-a spus cod invalid...? de ce nu merge? stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Ori nu ai bani pe card, ori este expirat, ori nu face parte din cardurile suportate de ei. Ori nu scrii corect vreun cod ceva. Altceva nu poate fi. Crede-ma ca atunci cand e vorba sa iti ia banii merge orice atat timp cat ii ai!

| Berk25G explică (pentru Vanqu1sh):

Nu e nici una din astea. si am scris codul ala de atatea ori incat l-am invatat pe derost... nu merge cu nici un card...

| Berk25G explică (pentru Vanqu1sh):

Am bani pe card, nu a expirat, cinci peraoane diferite au bagat acelasi cod (ca sa fim siguri k l-am scris koreckt si totul e corect...

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai ai bani pe card?

| crbogdan a răspuns:

Asa iti spune la toate jocurile?

| crbogdan a răspuns:

As iti spune la toate aplicatiile?

| Anon03 a răspuns:

Salut vrei sa vorbim pe privat te rog?