| Anoniq a întrebat:

Am vrut sa platesc factura la digi online, dar surpriza, nu m-a lasa sa o platesc pentru ca imi da ceva eroare, dar am stat si m-am uitat atent si ghici ce, mi-a taxat sms-urile de luna trecuta (factura pe care am platit-o chiar la final), ce as putea sa fac? Nu ma lasa nici macar sa platesc factura

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Am mai discutat pe temă dar ai zic că "n-ai timp"...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești posesorul contractului, suni mâine de dimineață la firmă și-i întrebi despre toate nelămuririle.

| iwefgOficiall a răspuns:

Pai la digi un sms este 1 eurocent!
daca nu stiai asta ai aflat acum

| Anoniq explică (pentru iwefgOficiall):

Sms pentru o calatorie cu tramvaiul, am uitat sa menționez asta