| anonim642 a întrebat:

Anonim...am si eu o problema va rog sa ma ajutati: am o problema de familie, tatal meu uneori adica mai des bea mult si nu prea aduce bani, apoi mama mea are salarulde 5 si ceva milioane sunt foarte suparata si nu stiu ce sa fac cand vine acasa tata mereu doarme si nu ucreaya nimic aproape nimic bunica sta cu noi si este cea mai buna si si eaare ceva probleme de sanatate cea mic nu prea important mama ma ajuta catpoate dar in schimb tata e schimbata un timp a fost bine si a avut bani dar acum cine-l suna si are dereparat ceva mereu inchide telefonul nu stiu ce sa fac cum sa rezolv problema cu tata si mama este ft suparata si eu vreau ca oice alt cpl sa mergem sa ne distram cu familia dar nu se poate VA ROG SA MAAJUTATI CE SA FAC IN PRIVINTA FAMILIEI DAU FUNDA SI VOT PLZ HELP ME URGENT!

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Mama Ta Nu Trebuie sa mai suporte astfel de chinuri si sa divorteze in cel mai scurt timp! Dar Daca Tatal tau este unul foarte violent nici nu ti pot spune ce reactii ar putea avea tatal tau! 2Vorbeste cu mama Ta si impreuna si cu Bunica ta Sa cautati ajutorul la Dumenezeu Adica la Biserica? Ce zici? Nu Cred ca aveti nimic de pierdut! 3.Incercati sa vorbiti cu tatal vostru ca trebuie sa se schimbe sa deveniti o familie Frumoasa si sa aveti o viata Frumoasa De Dragul Familiei Sa Fiti Cu totii Fericiti! Incercati sa gasiti Motivele pentru care tatal Vostru si sa Gasit Refugiul in bautura? Cred ca sufera dupa ceva sau pur si simplu a clacat cu ceva? Daca Mama ta castiga atat de putin ar putea sa si schimbe locul de munca! Ar putea sa faca un curs de recalificare si sa invete o alta meserie! Apropo tu ce varsta ai? Ai putea imparti pliante daca locul in carte traiesti iti permite! Adica daca nu locuiesti la sat ca sa zic asa..Nu Stiu ce sa ti mai zic! Astept sa mi spui cateva detalii despre tatal tau! ok?

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas

Răspuns utilizator avertizat
| AdyP20 a răspuns:

Va trebui gasit o modalitate ca taicato sa renunte la alcool.