| Vali215 a întrebat:

Aplicatia MyBRD Mobile cere comision? Dacă da, de ce nu mi-au spus treaba asta la bancă?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa oricine! Cere sa-ti dovedeasca! Este 4, 5 lei pe luna: http://bit.ly/38ixZvx Eu, la BT, am un leu pe luna.

| darrio2007 a răspuns:

Erau prosti sa-ti spună?

| antimulte a răspuns:

Cativa lei pe luna, asa cere orice banca. Ei nu spun ca nu sunt fraieri, te taxeaza asa... cu nesimtire. Dar in contracte se specifica treaba asta daca le cauti cu atentie, stiu cum e, nu citeste nimeni scrisul ala marunt. Desi ar fi bine sa incepem.

| TheGentleman a răspuns:

Da. 4 lei pe zi

Că-s jeguri. E cea mai de bancă

| Vali215 explică (pentru TheGentleman):

Pe zi? Adică 120 de lei pe lună?

| TheGentleman a răspuns:

De kăkat bancă*

| Oannaaa23 a răspuns:

Aplicația MyBRD Mobile, ia comision de administrare de 4, 5 lei pe lună!