| Marianahsvvd a întrebat:

Are cineva binance? Ma poate ajuta? Am mare nevoie de ajutor.
Nu inteleg nimic, nu știu cum sa convertesc in lei, ca sa pot trimite banii din binance in contul meu de lei.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dai Withdraw Fiat, alegi credit card, pui suma și apeși pe continue apoi confirm.

| ZyRRe a răspuns:

Cum ai ajuns sa faci 1000 euro din crypto daca nu stii sa faci o simpla retragere? happy

| 44mon a răspuns:

Nu trebuie să îi convertești, se face automat conversia în lei când îți intra pe card. Cel mai bine e să îți dai comanda de card de la ei, și poți scoate direct de la aproape orice ATM, e mai simplu.

| Marianahsvvd explică (pentru 44mon):

Vreau din binance sa trimit pe cardul BCR, cum fac asta?