| alex495 a întrebat:

Are cineva card de salariu la Unicredit? Am inteles bine? Nu au comision de retragere a banilor daca ma duc la alte banci nu?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste aici: http://bit.ly/2PD2dAu

| alex495 explică (pentru Salontanul):

Gasisem si eu, dar nu eram sigur. Retragere numerar la ATM în reţeaua Grupului
UniCredit (din Romania și străinătate),
în rețeaua
Euronet din România și în rețeaua altor bănci din
România.
Ce banci sunt in reteaua asta?

| RAY a răspuns (pentru alex495):

Acum 30 minute | alex495 a răspuns (pentru razvanlikestpu):
Nu am zis toate, dar multe din ele au fost create cu scopul acesta. HIV, Ebola, gripa aviara etc. Pai nu ne poate ajuta daca tot oamenii au creat o. Si se intampla miracole peste tot in lume, oameni care nu puteau merge isi revin, orbi care incep sa vada s-

zi-mi un caz de orb care acum vede? de om care nu avea picioare si i-a crescut

| Salontanul a răspuns (pentru alex495):

Reteaua Euronet: http://bit.ly/2NiHf8t

| alex495 explică (pentru RAY):

Mie sila sa ti dau link uri de pe net legat de orbi, si cei cu handicap locomotor nu in cazul acela ai de capul meu rolling on the floor. Pentru cunostiintele tale sunt si oameni care au picioare precum noi, decat ca sufera o boala de le deformeaza oasele sau nu au musculatura suficienta sa stea in picioare de exemplu, nu mi bat capul cu persoane de genul care doar cauta in rahat scandal. Du te si gasesteti pe altul

| RAY a răspuns (pentru alex495):

Omule eu nu caut scandal, te comporti foarte imatur, dovedeste ceea ce afirmi cu dovezii, tu asa caracter ai, minti pe toata lumea apoi spui ca cica cautam scandal

| alex495 explică (pentru RAY):

Eu am dat copy paste la un raspuns peste o intrebare care avea un subiect total diferit, doar sa i atragi cuiva atentia?!