| aDEeLAa a întrebat:

Are cineva o organigrama a unei fabrici de miere?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Presupune o regina care se afla in partea superioara a graficului si angajati impartiti, in mare evident, in soldati si muncitori.

Conditiile nu-s chiar bune si pauzele sunt sezoniere. Riscurile sunt destul de mari pentru ca jafurile sunt constante si cam toti competitorii sunt mai mari si mai puternici decat angajatii.

Din cauza mediului de lucru dur, a lipsei de incalzire centralizata in unitate precum si din cauza parazitilor care seaca rezervele de hrana decesele sunt frecvente in anotimpul recece.

Colac peste pupaza este un mediu de lucru destul de linistit, se mai aude unori un zumzet de fundal dar nu e nimic care sa te sperie.

Na, treaba vine cu satisfactii profesionale insa sunt si riscuri.