| alyna24 a întrebat:

As dori niste idei de afaceri, cum sa fac bani, vreau pareri

8 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Ca sa te ajut trebuie sa imi raspunzi la o intrebare :
Care e capitalul de care dispui?!

| JhoNutz a răspuns:

Buna.Stiu eu cea mai buna metoda la timpul actual. Vinde pe net metode de facut bani, sub forma de carti, cd-uri, idei de afaceri.Vandutul ideilor de afaceri este o afacere.

| priya a răspuns:

Reprezentant oriflame...MERITA detalii la priyaganesh17@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idei de afaceri http://www.rs.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mintea la contributzie

| BlueBird a răspuns:

Un magazin de covrigi calzi si tot felul de alimente gen patiserie langa o scoala happy tare ideea?

| Fluture a răspuns:

Hei.
Imprumuta bani celor in care ai incredere si cere si dobanda[cateva procente acolooh go on].
Sau...intereseaza-te si fa teme foarte bune pentru scoala pe care sa le vinzi colegilor.
Sau...cumpara pixuri, creioane si vinde-le.thinking

Nu cred ca sunt chiarf afaceri, dar daca chiar vrei bani...laughing

| vio21 a răspuns:

O mini fabrica de lumanari personalizate, o fabrica de pufuleti cu diferite arome, cacao, caramel, nuci, alune etc, poti inlocui pufuletii cu floricele de porumb,