| MissRebeca a întrebat:

As dori orice informatie utilă despre serviciul de livrare Bringo, pentru cineva care vrea sa se apuce de livrari cu aceasta platformă si nu stie detaliile. Ar fi preferabil sa aud raspunsuri de la livratori Bringo. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici:
https://www.bringo.ro/ro/become-shopper
In josul paginii sunt detalii si explicatii cu tot ce doresti tu sa intrebi despre acest serviciu.
Doar pui cursorul pe fiecare fraza activa si poti citii acolo, informatia dorita.