| kenzor01 a întrebat:

As dori sa comand ceva de pe amazon.com stie cineva daca este de incredere, daca face livrari in Romania, daca trebuie sa platesc taxe pentru curier.v-as fi recunoscator daca m-ati ajuta cu asta

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Amazon este un site foarte cunoscut si bineinteles ca e de incredere.Livreaza in multe tari inclusiv Romania...problema e ca va trebui sa te incurci cu vama si ship-ul e scump. Daca vrei ceva neaparat de acolo fa o comanda mai mare ca sa nu te incurci degeaba.

| para001 a răspuns:

Da este de incredere
da linreaza in Romania
+o funda pentru mine