| MyMy_3116 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Lady's.Imi puteti da mai multe detalii despre inscriere? Care sunt avantajele si dezavantajele?

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Http://ladys.ro/a/BBORCekh
Ti-am lasat detalii la cealalta intrebare a ta!
Pupici!

| iwlia a răspuns:

Sunt foarte multe avantaje,, primesti 25%discount din comanda facuta +produsele cadou! NU sunt taxe de inscriere.Pentru inscriere intra pe linkul urmator http://SPAM/a/PIMDzaX sau pentru mai multe informatii da-mi add jullie_th06

| ella_7881 a răspuns:

Buna, numele meu este mihaella si sunt coordonator lady's pentru inscriere si orice alte detalii contactati-ma ella_angel_016

| freedomtolove a răspuns:

Buna...eu sunt reprezentant lady's cam de cand au aparut in Romania.dezavantaje nu sunt, intrucat taxele de inscriere sunt 0. avantaje sunt destule, asta in conditiile in care plasezi comenzi.de exemplu, la o comanda de 133 lei pret catalog, vei palti doar 100 lei.restul de 33 lei ramanandu-ti tie. Daca ai fost repr avon/oriflame stii cum sta treaba...ideea este ca aici faci cate comenzi vrei iar discountul este de 25 %, el putand sa creasca in functie de cate comenzi plasezi sau de cate pers inscrii.

in speranta in care ti-am fost de ajutor, iti voi lasa si un link de unde te poti inscrie. http://ladys.ro/a/PEHCrG6T

:*

| cristinaelena a răspuns:

Baga id-ul cryssu_cry_rbd vb p mess despre lady's