| MyMy_3116 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Lady's.Imi puteti da mai multe detalii despre inscriere? Care sunt avantajele si dezavantajele?

16 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Blue rose am incercat si eu si alte companii dar aveam comenzi destul de mici pentru ca produsele nu sunt cunoscute la fel la avon sau oriflame

pe langa asta la lady`s din cate stiu eu trebuie sa dai banii curierului deci clientii sa iti dea tie banii inainte sa vina comanda
ce garantie le oferi tu lor?
in plus stiu ca e un catalog la 3 luni

la celelate 2 firme(avon si oriflame) e un catalog la fiecare 3 saptamani iar banii se platesc dupa 2 saptamani de la livrarea comenzii
in felul acesta le poti oferi o garantie clientilor tai iar prin serviciul de retur tu poti returna produsele de care clientii nu sunt multumiti si in felul acesta te simti si tu mai in siguranta

te rog da-mi add bia_coolgirl94 sa iti spun exact ce avantaje ai de la oricare din firmele acestea doresti tu sau la ambele si daca nu esti de acord sa te inscri ramanem prietene ok?

| ioanionel a răspuns:

Poti vedea catalogul si sa te inscri aici http://www.catalogladys.wgz.ro

| aura3fan a răspuns:

Castiga 25% din vanzarile proprii si pana la 20% din comenzile celor inscrisi de tine in sistem. Lady's iti ofera produse cosmetice de calitate la preturi accesibile, convinge-te si tu, accesand catalogul online disponibil AICI: http://inscriere-ladys.webgarden.ro/

Inscie-te si tu si beneficiezi de avantajele de a fi client Lady's:

- catalog gratuit inca de la inscriere, mostre gratuite de la prima comanda, site gratuit, poduse de calitate aproape gratis, nu gasesti mai ieftine, asta sigur!

Conditiile de plasare a comenzilor sunt acceptabile, chiar usor de indeplinit:
- valoarea minima a comenzii: 100 lei
- termenul limita de lansare a comenzilor : 3 luni

Daca vrei sa castigi trebuie sa te inscri aici: http://inscriere-ladys.webgarden.ro/
Incearca Lady's, castigi sigur, fie reducerea la produse sau chiar mai mult din comenzile celor inscrisi de tine. Deci ceva tot castigi. BAFTA!

Pentru detalii nu ezitati sa ma contactati la : email: aur_fan@yahoo.com, tel: 0726655517
Va pun la dipozitie informatiile necesare si dovezile mele de castig!

| aura3fan a răspuns:

A aparut noul catalog Lady's valabil in perioada ianuarie-februarie 2012. Il puteti vizualiza aici: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro
Pentru lamuriri suplimentare E-mail me: aur_fan@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici si vei avea toate inf. necesare www.metropolitan-ro.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti sa deveniti reprezentant ladys intra pe o adresa a netului ladys sau daca vrei sa fii client ladys si nu te descurci singur(a) numarul de telefon este:0785634996, si am putea altfel sa pastram legatura si ma vei putea ajuta sa fac comenzi, astfel ca daca esti o persoana care stai departe am putea comunik despre comanda, oferte orice sau am putea comnunik adresa si sa iti trimit in fiecare luna catalogul si sa dai si tu din el comenzi astfel beneficiezi de produse ladys sau de bani, depinde de suma care o am facuta din partea clientului! dar cei care doresc sa ma contacteze inainte sa imi dea mesaj de prezentare sau la adresa:kgenina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ofertademunca.biz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic de comentat

| denisa_2911 a răspuns:

Buna.Acesta este codul cu care te vei putea inscrie ILGV5Hg5

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| ladys_7805 a răspuns:

Te ajut eu sa te inscrii id:ladys_ladys01

| ladys_7805 a răspuns:

Esti elev, student, somer sau ai un job dar mai doresti un castig suplimentar? O noua oportunitate! Intra in echipa GIADA-ROME! Loc de munca part time… Castig sigur… Inscriere gratuita… Firma cu cel mai bun sistem de recompensare a colaboratorilor in acest moment.Ce trebuie sa faceti? Intrati pe http://giada-rome.com si in partea stanga apare ''inscriere''completand toate datele ce vi se cer, folosind codul de reprezentant 3578 si ve-ti primi automat un catalog acasa gratuit. Dupa ce ai primit catalogul incearca sa plasezi o prima comanda. de minim 50lei! AVANTAJE: comision 25%- 32, 5% din vanzarile proprii, sansa de a deveni coordonator echipa cu bonus de pana la 20 % din vanzarile echipei formate (optional). INFORMATII GASITI IN PAGINA MEA HI5 SI PE SITE! NU EZITATI SA MA CONTACTATI LA id:giadarome00

pe http://giada-rome.com vezi catalogu complet

| LoRy_1580 a răspuns:

Aveti de castigat in oricare din cele 3 situatii posibile in care va plasati:

1. Imi plac produsele si vreau sa le obtin direct de la sursa, fara intermediari, la cel mai mic pret din Romania.
2. Vreau sa maresc venitul lunar al familiei mele.
3. Vreau sa am afacerea personala si sa obtin independenta financiara.

Sunt produse de calitate, necesare in fiecare familie, multe din ele la preturi mult mai mici decat in magazine

Inscrierea este imediata si gratuita.

Transportul este gratuit prin Posta Romana.

Beneficiati de platforma on-line si birou virtual gratuit.

Bonusurile de peste 100 lei sunt trimise la cererea dvs in data de 15 ale fiecarei lunii prin mandat postal sau direct in contul bancar al dvs. iar firma acopera taxele la posta si banca ca sa puteti sa primiti suma pe care o vedeti in sistem.

Se poate lucra oriunde ai fi in aceasta tara, oricand, la orice ora, fara a avea sefi, directori, astfel ca singur decizi cu cine sa lucrezi in echipa si cand si cat de mare va fi castigul tau!

Compania se ocupa de tot, iar noi trebuie sa facem decat reclama si vanzarea si sa ne incasam comisionul?
...si pe deasupra sa-i mai invatam si pe altii sa faca ceea ce facem noi, iar pentru acest serviciu, compania sa ne plateasca!

Compania factureaza, compania se ocupa de coletarie, posta, de plata comisioanelor, bonusurilor, etc...

Cu cat un membru se ocupa mai serios de reclama si promovarea produselor Metropolitan cu atat castiga mai mult. Promovezi si castigi, fara sefi, fara obligatii, oriunde te-ai afla si oricand. Compania se ocupa de tot.

E mult, mult mai usor decat orice job clasic cu program, sefi, samd... in aceasta tara, in conditiile actuale!

Nu depinde decat de fiecare in parte sa o faca sa mearga in favoarea sa.

Nu conteaza varsta, pregatirea, poti avea surpriza ca oameni fara facultate sa aiba mintea mult mai deschisa ca cei cu facultate.

Beneficiati de sprijinul unui coordonator LADY'S - Metropolitan DETALII LA loredana4ionut@yahoo.com

| verorrom a răspuns:

Doamne cum au mai sarit reprezentantii Lady's.Ca hienele.Mai ca nu ziceau "pick me, pick me" laughing) Penibil

| crysutza a răspuns:

Va puteti inscrie aici http://SPAM/a/MCZzhCAD pentru a deveni reprezentat Lady's o afacere profitabila!

| Gabibonciu a răspuns:

Draga BlueRose tot ce pot spune este ca cea mai buna decezie este sa te inscrii la Lady's.Produsele sunt bune, preturile sunt OK. Te rog sa ma suni sa stam de vorba. 0765670434.