| xc57 a întrebat:

As dori sa ma angajez pe perioada scurta (gen impartit de pliante sau ceva part-time dar care sa nu necesite contract pe 3 luni sau ceva de genul asta) Sugestii?

6 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Eu iti propun sa te apuci de webdesign si sa iti vinzi lucrarile pe site-uri de specialitate.De asemenea poti sa iti faci un website in care sa postezi articole originale si interesante.Cand o sa ai mai multi vizitatori o sa fi cautat de diverse firme pentru a le face reclama sau te poti inscrie la google adsense/adword! Deci multa munca! Bafta!

| meduzza a răspuns:

Depinde si cat vrei sa iti iei pe impartit de pliante.

| BIOO a răspuns:

Buna dimineata! Cati ani ai? Daca ai 18 ani, imi dai mesaj pe lazarescu_constantin (id messenger) si discutam!

| Luchian7 a răspuns:

Du-te si vorbeste cu postasul sa imparti tu ziarele sau revistele la abonati, asta depinde daca esti din Bucuresti sunt multi oameni abonati, si imparti ziarele la tine in cartier. E cam asemanator cu ce vrei tu dar nu simti diferentawinking BAFTA! FUNDA

| wpoieoit a răspuns:

Subscriu la ce a spus Xpert, dar daca nu le ai cu treburile astea poti sa mergi sa te interesezi pa la magazine gen Cora, Carefour, Kaufland etc.

| 7eleven a răspuns:

Un serviciu part-time bine platit e agent de asigurari RCA..cum toti au masini, chiar si parintilor le poti incheia o polita si castigi in 10 minute in jur de 60 ron. iti completezi un CV si mergi la Astra, Asirom/ indiferent de varsta/