| xBloyer a întrebat:

As dori sa ma fac Agent de Vanzari! Ce liceu ar trebui sa urmez, ce facultate, la ce firma se plateste foarte bine? Spuneti-mi pas cu pas cam ce ar trebui sa stiu de chestia asta, adica ma gandesc foarte serios la viitor si as vrea sa am casa mea, masina mea...

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Exista calificari pentru asta. Fa un curs pe comert pentru a primi atestatul! Daca doresti sa ai studii superioare, atunci alege marketing-ul sau management-ul! Spor la invatat!