| Headinclouds a întrebat:

As dori sa-mi fac o pancarda, si as fi curios daca pot trage la xerox(unul oarecare din oras) o poza care sa se muleze pe dimensiunile pancardei, respectic 50cm/70cm. stiti cumva daca se poate?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Lucrul acesta nu-l faci la xerox.
Tu duci pancarda și textul la firma de imprimări. Acolo vor ajusta dimensiunea pozei/textului ca să se potrivească pe pancarda.

1 răspuns:
| Alexandrionelu a răspuns:

Nu, nu se poate la xerox, dar poți scoate la imprimanta fiecare litera în parte, mari cât un A4 sau A3 (2litere pe un A4), apoi le lipești pe o bucata mare de carton.