| cosmynel14 a întrebat:

As dori sa stiu care este salariu unui agent de paza la firma International Service Romcontrol Bucuresti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum poti citi si in anuntul de angajare al firmei, salariul este de 640 lei si probabil + bonuri.

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

De obicei, firmele de paza isi trimit angajatii sa pazeasca diferite cladiri. Pentru paza cladirilor repsective, firmele, companiile din acele cladiri platesc 1000-2000 Euro. Tu iti dai seama ce salariu iei si cat castiga nesimtita aia de patroana? Nu are de ce sa iti dea 440 de lei. Scuza-ma ca iti spun, tu esti prost ca accepti. Salariul minim este de 600 de lei. Tu ai facut un contract de munca in care este clarificat salariul. Daca ea nu ti-l da, atunci da-o in judecata si fa reclamatie la ITM (Inspectoratul Teritorial de Munca) din Bucuresti. Succes! O zi buna!

| mariomario a răspuns:

9 milioane aproximativ

| cosmynel14 explică:

Sigur? d unde stii?

| cosmynel14 explică:

Eu lucrez la firma asta si iau 440 ron si 15 bonuri de 8, 2 roni. Eu cred ca sefa opreste din bani.

| Gheorghe_Tudor_1957_HxiC a răspuns:

Ce salariu ar fi. Ori ce obiectiv. Multumesc