| MariusPapoi a întrebat:

As vrea o idee de afacere cu buget redus astept un raspuns inteligent dau funda!

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Prietene vrei sa faci bani dar nu dai niste detalii, unde locuiesti ce inseamna buget redus la ce profituri te astepti etc.

Crezi ca exista reteta banilor scrisa undeva si o au doar aia bogatii? Nu o impart cu saracii ca nu o sa mai aiba ei muncitori? Da mai multe detalii daca vrei un sfat, daca nu vei primi doar idei stupide si aproape deloc aplicabile in cazul tau.

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru UnCorpSanatos):

Prietene chiar nu exista o reteta a banilor dar exista principi ale bogatii pe care oameni bogati le respecta si de aceea sunt bogati.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal, unii vin cu nume sa puna astfel de intrebari, apoi vin tot ei, dar cu nume diferite si posteaza solutia minune, reclama indirecta, subliminala, cam asa suna, in rest, sigur n-o sa vina la o licitatie de tablouri scumpe.

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru anonim_4396):

In mod cert uni fac asta...

| UnCorpSanatos a răspuns:

Trimite-mi tu desi tare cred ca esti un mic impostor.

| MariusPapoi explică:

Tu cu ce te ocupi? dai sfaturi sau?

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru MariusPapoi):

1. promez firme pe internet ( 56 site-uri aduse pe prima pagina in google )
2.dau sfaturi si invat oameni sa aiba afaceri pe internet
3.Cu facultatea
4.Ma laud cu titlu olimpic la infotica
5.Admistrez un magazin online
6.Ma distrez
7.Cu agatatu femeilor
8.Calatoresc
9.Contracte de parial cu diverse persone ce au site-uri si imi dau un comision din vanzari

| Vladone80 a răspuns:

Gasesti pe site-ul Enciclopedia Afacerilor mai multe idei de afaceri cu buget redus. Bafta!