| NimeniAlta a întrebat:

As vrea sa dau comanda de pe un site din Hong Kong printr-un intermediar. Dar cum as putea avea incredere in el, avand in vedere ca vrea banii inainte sa dea comanda? Spuneti-mi niste argumente puternice.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu n-as avea incredere, mai ales in intermediari. Tot ce am comandat pana acum online am platit ramburs(la livrare). Numai bine!

| foxi a răspuns:

Eu cred ca-i teapa! Trebuia ramburs sa vrea!

| Jadis a răspuns:

Vai sa nu ii dai banii. Ii spui asa: Iti dau banii cand imi aduci comanda in fata si daca nu ai incredere in mine ca tii dau duci comanda inapoi. In niciun caz nu iti voi da banii. Sa nu te creada o naiva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiul meu a cumparat tot din Hong Kong, cu banii in avans, a durat circa 3 saptamini pina a sosit comanda. Dar a sosit. Fara teapa, ok! ( adolf )