| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac comanda de pe site-ul www.ebay.com, dar nu stiu cam cat ar costa transportul pana in romania, stiti? a mai facut cineva comanda de pe acest site? Multumesc

Răspuns Câştigător
| tbogdan22 a răspuns:

Dupa cautare, in dreapta deasupra coloanei cu rezultate ai optiunile de sortare, alegi acolo "Best Price+Shipping first" te intreaba tara, o alegi. Daca ai cautat ceva prea banal e posibil sa iti afiseze alte rezultate mai intai. Poti selecta sa iti afiseze 100 rezultate pe pagina si treci peste primele neinteresante. Facand sortarea de la inceput nu afiseaza dc produsele ale caror vanzatori accepta livrare catre Romania, si dupa ce intri in produs iti apare un tab Shipping unde apare gata selectata Romania impreuna cu pretul. Trebuie mentionat ca iti trebuie un cont paypal.com pentru plata sau un card Visa sau Master. Recomand paypal e cel mai folosit datorita politicilor de protectie a clientilor si comisioanelor mici. Mai trebuie mentionat ca produsele care vin din Europa vin in cam o saptamana din USA in 1-2 saptamani si din China in 3-4 saptamani. Spor la cumparaturi!

1 răspuns:
| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani