| Adiadictie a întrebat:

As vrea sa fac o pagina pe internet in care oamenii de bine sa posteze coduri de produse pentru cei mai necajiti
Si nu stiu cum sa fac. un nume elocvent. am incercat pe Facebook cu promotii si nu a mers. adica oamenii se mai uita dar nu posteaza! M- ar interesa si mecanismul economic al acestor campanii cu coduri.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu as da niciodata un cod. Nu are nicio sansa ideea ta

| Adiadictie explică (pentru suntserios):

Totusi eu cunosc persoane care ma ajuta cu coduri

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa inscrii cate coduri vrei tu pe site-urile promotionale. Daca nu ai si ambalajul care sa arate ca tu ai cumparat produdul atunci nu castigi absolut nimic, chiar daca te-au tras la sorti. Daca ai citi regulamentele ai vedea aceste reguli, asa ca imi pare rau sa te dezamagesc, dar e o idee absolut stupida.

| Adiadictie explică (pentru Bondarel99):

Pentru premiile instant nu ai nevoie de ambalaj si pentru celelalte premii prin tragere la sorti este nevoie doar de o fotografie cu unul dintre codurile introduse. msf

| Bondarel99 a răspuns (pentru Adiadictie):

La tigari nu stiu care e treaba, dar la Milka si alte produse alimentare trebuie sa ai ambalajul, scrie foarte clar in regulamente.

| Adiadictie explică (pentru Bondarel99):

E bine ca citesti regulamente.