| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Aș vrea să lucrez vara asta, dar nu am idee unde ce job să îmi iau si as dori unul de 4-6 ore pe zi, mai mult nu pot pentru ca voi face si școala de șoferi vara asta. Și aș vrea să lucrez doar pentru o lună, cel mult două, aveți idee sau știți dacă există undeva joburi doar o lună? Mulțumesc anticipati!

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poți încerca la o cafenea sau într-un restaurant.

| Bondarel99 a răspuns:

Ai șanse la:
call center,
hipermarket-uri gen Kaufland,
KFC,
Mc Donald s,
Telekom și altele de genul (dar tot pe call center)

| minrest a răspuns:

La un market sau supermarket, am vazut Kaufland ca ar angaja part time.

| NLS a răspuns:

Daca locuiesti la oras, cred ca ai sanse sa gasesti sa inlocuiesti o vanzatoare la o papetarie, magazin de mase plastice sau de jucarii, sau un operator la un copy center, etc, pe perioada concediilor - iulie- august in special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o cafenea. Se angajează și cu personal care să lucreze 5-6 ore. ^^

| Țoglă a răspuns:

Ca și mercantizor (vestă verde) la magazine.