| anca2260 a întrebat:

As vrea sa ma angajez dar nu stiu unde.stie cineva un loc de munca cu un salariu acceptabil? sunt din bucuresti

6 răspunsuri:
| marius0766545433 a răspuns:

Stiu multe joburi, de la maturator pana la director, dar nu stim ce sti sa faci. Poate daca ne ghidezi cumva cu ce ai acumulat pana acum, te putem ajuta.

| myam33a a răspuns:

Ai putea fi reprezentanta la firme de cosmetice. Lucrezi acasa, nu ai sef, si se scoate bani frumusei + produse care le poti vinde si la fel scoti bani! Cosmetice cum ar fi AVON sau METROPOLITAN! Eu am tot 17 ani si sunt reprezentanta la amandoua. Pot spune ca de aproximativ jumatate de an nu mai depind de ai mei, mi-am starns bani de mers la mare, si de majorat. Akma incerc sa strang de carnetul de soferi, si mi-am luat si haine, am si produse. E soper ok! Daca vrei sa te ajut sa te inscrii sau sa-ti da detalii, intra pe id meu: mya_m3_3a. :*

| mirella_4348 a răspuns:

Consultant financiar daca te intereseaza intr-o companie de asigurari. Avantajele ar fi ca pe langa partea fixa ai foarte multe bonificatii, traininguri de specialitate in tara si in strainatate, si nu este de neglijat faptul ca tu castigi atat cat vrei.Incearca, nu vei regreta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adina Buzatu are nevoie de vanzatoare. Plateste de la 2000 de lei in sus.Intra pe site-ul ei si vezi.

| cannes112 a răspuns:

Ai putea castiga bani dintr-un joc.doar a prima luna trebuie ca sa te chinui iar dupa aceea poti sa scoti bani...sunt unii care joaca o ora pe zi si scot 20-30 de milioane pe zi.

Acceseaza Invata cum sa castigi bani dintr-un joc...http://www.youtube.com/watch?v=g3swbKBpzlE

| golgeteru a răspuns:

Pai daca arati bine
intelegi tu pot eu sa te ajut cu un loc de munca frumusel

dai un add la id dolceboy_nike
nu e vorba de sex