| UchihaShisui88 a întrebat:

As vrea sa stiu daca chiar se poate daca Metin2 Hammer sau Mondial sunt cumva inchise deoarece imi da eroare la conectare de fiecare data cand incerc sa ma conectez la unul din ele, plus ca am dezactivat si antivirusul da tot degeaba nu stiu ce sa mai fac.Dau funda pentru un raspuns foarte detaliat si explicit!

Răspuns Câştigător
| Madalina102 a răspuns:

Salut! da sunt inchise momentan! iti dau eu un sv uite aici chat deseara o sa fie hostat Sunt Co-OwN si te ajut cu mare placere uite xat http://xat.com/PvMMetin2Danger

7 răspunsuri:
| Madalina102 a răspuns:

Mondial e inchis de tot, iar Hammer daca nu iti merge stinge metinu si intra iar sau isi baga id si parola si dupa da de multe ori enter si a 5 oara se opreste.

| Alex0756 a răspuns:

Asteapta 6 ore...

| Mugurel_Meret_1942 a răspuns:

Pai dai clic dreapta pe ycon de pe desktop si dai run as administrator si logheazate ca o sa mearga! E usor daca stii!

| Synkron93 a răspuns:

Salut! da sunt inchise momentan! iti dau eu un sv uite aici chat deseara o sa fie hostat Sunt Co-OwN si te ajut cu mare placere uite xat http://xat.com/PvMMetin2Danger

| RaduTPU a răspuns:

Probabil nu la-i downloadat bine sau e o prblema de server...

| macacpehammer a răspuns:

Boss.chiar nu stiu ce sa zic.Dar ajuta-ma pliz.Ce trebuie sa fac ca mereu la hammer imi da erroar la conecatearea de sv ce trebuie sa afc?
spuneti-mi va rog voi incerca sa te ajut si eu da cred ca sau inchis

| Rozi22 a răspuns (pentru macacpehammer):

Nici mie nu-mi merge mt2 hammer sv2 imi zice:Error while connecting to the server.Cine stie ce sa fac pls