| mcrenma a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste site-uri de imobiliare pe care pot posta un anunt. Dar sa fie de incredere. Si gratuit.Multumesc!

6 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Zi-mi in pm ce mail ai si iti trimit vreo 200 site-uri cu anunturi gratuite.

| costin1306 a răspuns:

Www.ilfovimobiliar.ro
Se deschide pe 15:05:2011 axat pe zona ILFOV si poti adauga ANUNTURI GRATUITE , faci cont si poti adauga cate doresti.

| Cristinica_5510 a răspuns:

Http://anuntulmagic.ro/ este cel mai bun. te inscri pe el si publica pe 250 de siteuri

Sper sa it-i foloseasca.
PuP!

| AnunturiImobiliare a răspuns:

Pe www.anunturidelaparticulari.ro poti adauga gratuit un anunt si esti sigur ca ajunge la publicul tinta. Aici intra numai persoane interesate de imobiliare. O zi buna

| ion_6706 a răspuns:

Http://oferteproprietari.ro
nu e gratis dar ...cati bani dai, atata face :)