| ClickOn a întrebat:

Ati castigat banii din jocurile online cum ar fi poker, ruleta, texas hold em?

Răspuns Câştigător
| georgetzop a răspuns:

Da, la ruleta pe bet365

3 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Salut,
Eu nu ma joc jocuri de noroc ca poti si sa pierzi nu doar sa castigi.
O zi buna!

| ALeXuTzU23 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/AXeLL e un joc interesant din care chiar poti scoate bani daca intri iti voi da cateva sfaturi si un tutorial de inceput. Dureaza dar daca te descurci ajunci sa castigi foarte bn.Ma gasesti in joc cu numele AXeLL.

| Musat_Daniel_Ionutz_1997 a răspuns:

Eu am castigat la poker 2 milioane